6 Haziran 2011 Pazartesi

Kaş Doğal Güzellikleri

Antalya Kaş, girintili çıkıntılı Akdeniz kıyılarının başlangıcında yerini almış tüm zarifliğiyle bizleri bekliyor, sadeliğiyle bizleri büyüleyen Kaş’ın doğal güzelliği cezbedici ilk noktası oluyor. Bozulmamış kimliğiyle kendini gösteren Kaş, hali hazırda restoranları, küçük bir Akdeniz kasabasının bilinen resmini sunuyor bizlere. Bu resimde yer almak istiyorsanız elinizi çabuk tutarak yaptırabileceğiniz erken rezervasyonla ekonomik bir tatil yapabilirsiniz. Kaş da gezilecek yerler ile hem ekonomik tatil yapmanın keyfine varabilir, hem de birçok yer görebilirsiniz. 
Akdeniz’in bitki örtüsünü en güzel şekilde yansıtan tatil beldesi, Kaş da gezilecek yerler ile Kaş tatili sırasında sizleri yalnız bırakmıyor. Kaş tatili sırasında Kaş otelleri ile ister butik otel tarzındaki mütevazı seçiminiz, ister herşey dahil seçiminiz olsun her türlü oteli bulabilir, Kaş tatili sırasında Kaş da gezilecek yerler ile kendinizi doğa turuna bırakabilir ve konforlu otelinize geri dönebilirsiniz.
Kaş da gezilecek yerler ile Kaş, doğa harikası olan ve küçük bir nüfusa sahip olan bir tatil beldesi olmasına rağmen, Kaş da gezilecek yerler içinde, birçok küçük cenneti barındırır ve yaz sezonunda artan nüfusu ile Kaş tatili sırasında oluşan atmosfer ile tamamen başka bir havaya bürünür. Kaş da gezilecek yerler, Kekova turu ile başlar ve Kekova turu, Kaş tatili sırasında Kaş da gezilecek yerler içinde en popüler yerler arasında yer alır. Kaş da gezilecek yerler arasında ilk nokta olan Kekova’ya, tekne turları ile ulaşabilirsiniz ve mavi yolculuk ile Kaş da gezilecek yerler içerisinde bulunan Kekova’ya, farklı bir bakış açısıyla bakmış olursunuz. 
Kaş da gezilecek yerler içinde bulunan Kekova adası bölgeye adını vermiş olup Kaş tatili sırasında keyif alabileceğiniz yerlerden biridir. Kaş da gezilecek yerler içerisinde Kum plajları az olmakla beraber, Kaş da gezilecek yerler anlamında görmek isteyeceğiniz bir plaja da sahiptir, Liman ağzı plajı. Kaş tatili ile Kaş da gezilebilecek yerler içinde bulunan diğer plajlar ise Küçükçakıl, Büyükçakıl, Akçagerme plajlarıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder